Strona testowa

MAGAZYN BOSS

Kompletacja

BOSS rozwiązuje Twoje problemy. BOSS bin.picking to system, który rozbudowuje magazyn BOSS o możliwość automatycznej kompletacji. Ta odbywa się za pomocą robota poruszającego się wzdłuż magazynu.

SCHEMAT KOMPLETACJI

BOSS bin.picking używa systemu wizyjnego dzięki czemu możliwa jest kompletacja towarów o różnych kształtach i nierówno ułożonych.

Typowe rozwiązania kompletacji opierają się na dostarczaniu towarów (za pomocą wózków oraz przenośników) do robota, w naszym rozwiązaniu to robot podjeżdża pod wybrany box, z którego bezpośrednio pobiera towar.

Takie rozwiązanie pozwala na zmniejszenie ilości zastosowanych urządzeń, a tym samym oszczędność przestrzeni oraz niższe koszty inwestycji.

Rodzina produktów BOSS została zaprojektowana z myślą o maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni oraz łatwej i szybkiej rozbudowie. Wykorzystuje te same moduły oraz sposób działania, dzięki czemu można je łączyć w dowolnym momencie. Dzięki temu znacząco obniżane są koszty inwestycji, eksploatacji oraz serwisu.© Copyright 2018, All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: Agencja Reklamowa Nylon Coffee
do góry